2022 Urla Koşu Arşivi

Arşivler » 2022 Urla Koşu Arşivi

 

Genel Bilgiler

«URLA'DA DOĞAYA KOŞ» SOSYAL SORUMLULUK KOŞUSU, Urla Eğitim Vakfı organizatörlüğünde Türkiye Atletizm Federasyonu'nun: E-10421102-102.02-3113361 sayılı “Urla'da Doğaya Koş Uygunluğu hakkında” yazısı ve İzmir Valiliği’nin E-4133006-450-98448 sayılı “Yardım Toplama İzni” uyarınca; Urla Kum Denizi, Karantina Adası, Ağaçlıklı Yol, Urla Kum Denizi  arasında belirlenen parkurda 13 Kasım 2022 pazar günü saat 09:00 da gerçekleştirilmiştir. 

 

Koşu organizasyonun gerçekleşmesinde destek veren başta İzmir Büyükşehir Belediyesi, Urla Kaymakamlığı ve Urla Belediyesi olmak üzere tüm destekçi ve sponsorlarımıza Urla Eğitim Vakfı olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Urla Eğitim Vakfı olarak bu organizasyonu gerçekleştirmedeki hedefimiz;

Azimli, çalışkan, başarılı ancak maddi olanakları kısıtlı çocuk ve gençlerimize burs olanağı sağlayarak, geleceklerine bir umut ışığı olmak ve eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamaktır.

Değerli katılımcılarımız, «Urla'da Doğaya Koş» organizasyonuna katılarak sadece doğanın kucağındaki parkurda keyifle spor yapmakla kalmadı, koşuya katılmak için yaptıkları bağışlar ile eğitim desteğine ihtiyaç duyan çocuk ve gençlerimize, dolayısıyla da geleceğimize katkı sağladılar.

Vakfımızın mottosu olan “El ele verince yük hafifler, bir el de sen ver” ruhuyla, mümkün olan en fazla öğrenciye burs sağlama hedefini el ele koşarak hep birlikte gerçekleştirdik.

Parkur

Koşumuz Urla Kum Denizi Plajı URİT Kafeterya girişinden başlamış, başlangıç noktasından itibaren cennet Urla’nın muhteşem deniz manzarasıyla Antik İskender Yolu’ndan Karantina Adası istikametinde devam eden parkur ile Karantina Adası’nın İçinde 500 metrelik bir yol boyunca uzanarak, Ağaçlı boyunca devam etmiş ve bitiş yeri ‘Başlangıç noktası’ olacak şekilde sona ermiştir.

https://youtu.be/wvN5tQjrjKI

https://youtu.be/Ve_e-FhxsLg

 

 

KOŞU SONUÇLARI KADINLAR

 

 

KOŞU SONUÇLARI ERKEKLER

 

 

 

 Kayıt Ol

© Copyright 2020 urev.org.tr. Web Designed By: Pro Tasarım,Web Tasarım,Eticaret paketleri,Seo Optimizasyonu,İzmir