Etkinlikler

Basın Bülteni

“Küçük adımlar aydınlık yarınlara varır.”

Basın Bülteni

 
BASIN BÜLTENİ
 
 
“Küçük adımlar aydınlık yarınlara varır.”
 
Urla Eğitim Vakfı (UREV) başarılı gençlere eğitim ve öğretimlerinde karşılaştıkları zorlukları aşmaları, gelecekte ülkeleri için aydınlık yarınların yaratılmasında katkı sağlayan birer birey olabilmeleri için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
 
“Urla'da Doğaya Koş” adlı koşu düzenleyerek burs gelirini arttırmayı amaçlayan Urla Eğitim Vakfı (UREV) koşunun tüm gelirini burs olarak gençlere aktaracak.  
 
Koşu 2020 yılının Mart ayında pandemi yasakları nedeniyle ertelendiği için 20 Haziran 2021 Pazar günü saat 9.00 da pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleşecek. Proje, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Urla Belediyesi'nin katkıları ve ayrıca ana sponsor Urla Kırmızı Ocakbaşı, Artı Beton, Denizbank Urla Şubesi, Pınar, Jimmy Key, Bademler Köyü S.S Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Urla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Kekik Hanım, Sade Sosyal, ANF Yapım, Dijital Mutfak firmalarının sponsorluğuyla gerçekleşmektedir. Ayrıca Otel Urla, Taş Konak, Otel Pintura, Beğendik Abi, İskele Balıkçısı, Keyif Balıkçım Urla, Boho Butik, Urlice Şarapçılık, Manej Urla tarafından ayni ödüllerle desteklenmektedir.
 
PARKUR: Urla İçmeleri Torasan Mevkii ile Urla Özbek Köyü arasında 6 KM. Torasan sahilinde başlayacak koşu, deniz ve ormanın yan yana olduğu harika bir doğa ortamında devam ederek Özbek Köy Meydanı'nda sonlanacak. Saat 12.00’de ödül töreniyle bitecektir.
 
Urla Eğitim Vakfı olarak hem gençlerimizin eğitim öğretimlerine destek vermek hem de Urla'nın temiz doğa ortamında deniz ve çevre kirliliğine dikkat çekmek için gerçekleştirilecek “Urla'da Doğaya Koş” sosyal sorumluluk koşusuna katkılarınızı beklemekteyiz.
 
Urla Eğitim Vakfı 2018 de Urla'da kurulmuş, amacı bilimsel düşünen, demokrat, aydınlık beyinlere sahip, Atatürkçü gençlerin yetişmesine katkıda bulunmak olan yerel bir vakıftır. Çalışmalarını Urla'da yürütmektedir.
 
Hale Pekerten
Urla Eğitim Vakfı
Başkan
 
 
 
 
 
 

Bağış Yap

© Copyright 2020 urev.org.tr. Web Designed By: Pro Tasarım,Web Tasarım,Eticaret paketleri,Seo Optimizasyonu,İzmir