Etkinlikler

Gençlik Kampı

Gençlik Kampı

Urla Eğitim Vakfı UREV'in @urevtr yanısıra EÇEV@adimadimecev, Kurşun Kalem Eğitim Vakfı@kursunkalemegitimvakfi, ATLAS@atlasvakfi, İNCİ@incieğitimvakfı ve BALEV@balev1981 Eğitim Vakıflarının birlikte oluşturdukları İZEVİM olarak İzmir Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle 21-25 Ağustos tarihlerinde Yelki Olivela Yaşayan Park alanında bir gençlik kampı yapılacaktır. 

Kamp 60'şar kişiden iki grup halinde, 21-23 Ağustosta üniversite ve 23-25 Ağustosta lise öğrencileri olmak üzere toplam 120 genci ağırlayacaktır. Vakfımızın koordinatör olarak görev aldığı kampa 11 üniversite, 6 lise öğrencisi ile katılmaktayız.

Temanın Ege Rüzgarları olduğu kampta bir çok etkinlik ve eğlence ile öğrencilerimize iyi bir tatil yaşatmayı planlamaktayız. UREV gönüllülerimizden İdil Yazıcıoğlu Antik Teos gezisi ile Antik İon Kentlerini, Serpil Türker zeytin ağacının antik çağlardan günümüze gelen yolculuğunu anlatacak; Sevtap Şirin seramik atölyelerini, Aylin Özarabacı yoga etkinliklerini, Ayşıl Tokcan masal anlatılarını gerçekleştireceklerdir. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

https://www.instagram.com/reel<wbr />/CvsJr3-gFfw/?igshid=NjZiM2M3M<wbr />zIxNA==
 


Bağış Yap

© Copyright 2020 urev.org.tr. Web Designed By: Pro Tasarım,Web Tasarım,Eticaret paketleri,Seo Optimizasyonu,İzmir