Genel Bilgiler

Koşu Rehberi » Genel Bilgiler

İçişleri Bakanlığı'nın 14 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan «Kısmi Kapalılık Genelgesi» uyarınca ertelenen «URLA'DA DOĞAYA KOŞ» SOSYAL SORUMLULUK KOŞUSU, Urla Eğitim Vakfı organizatörlüğünde Türkiye Atletizm Federasyonu'nun E-10421102-125.99-415741 sayılı “Tarih Değişikliği” yazısı ve İzmir Valiliğinin 41330036-470-E.31415 sayılı “Yardım Toplama” izni uyarınca; Torosan-Özbek arasında belirlenen parkurda 20 Haziran 2021 pazar günü saat 09:00 gerçekleştirilecektir. Daha önce 25 Nisan 2021 günü koşulması için alınmış olan koşu kayıtları geçerli olup, kayıtlı koşucuların tarih değişikliği nedeniyle katılımlarında değişiklik olup olmadığını bildirmeleri istenmektedir. 

 
Koşu organizasyonun gerçekleşmesinde destek veren başta İzmir Büyükşehir Belediyesi, Urla Kaymakamlığı ve Urla Belediyesi olmak üzere tüm destekçi ve sponsorlarımıza Urla Eğitim Vakfı olarak teşekkürlerimizi sunarız.
 
Urla Eğitim Vakfı olarak bu organizasyonu gerçekleştirmedeki hedefimiz;
Azimli, çalışkan, başarılı ancak maddi olanakları kısıtlı çocuk ve gençlerimize burs olanağı sağlayarak, geleceklerine bir umut ışığı olmak ve eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamaktır.
 
Değerli katılımcılarımız, sizler «URLA'DA DOĞAYA KOŞ» organizasyonuna katılarak sadece doğanın kucağındaki parkurda keyifle spor yapmakla kalmayacak, koşuya katılmak için yapacağınız minimum 50 TL bağışınız ile bu çocuk ve gençlerimize, dolayısıyla da geleceğimize katkı sağlayacaksınız. Sizlerden ricamız, koşuya kadar geçecek sürede performans olarak koşuya hazırlanırken, aynı zamanda çevrenizden de bağış desteği sağlamak üzere gayret göstermeniz.
 
Vakfımızın mottosu olan “El ele verince yük hafifler, bir el de sen ver” ruhuyla, mümkün olan en fazla öğrenciye burs sağlama hedefini el ele koşarak hep birlikte gerçekleştirebilmek adına organizasyonumuza vereceğiniz destek için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.Bağış Yap

© Copyright 2020 urev.org.tr. Web Designed By: Pro Tasarım,Web Tasarım,Eticaret paketleri,Seo Optimizasyonu,İzmir