Genel Bilgiler

Koşu Rehberi » Genel Bilgiler

25 Nisan 2021 günü saat 10:00 da startı verilecek ve Torosan-Özbek arasında gerçekleşecek URLA'DA DOĞAYA KOŞ" koşusu, Urla Eğitim Vakfı organizatörlüğünde Türkiye Atletizm Federasyonu'nun E-10421102-125.99-1287562 sayılı “Uygunluk” yazısı ve İzmir Valiliğinin 41330036-470-E.31415 sayılı “Yardım Toplama” izni uyarınca gerçekleştirilen bir SOSYAL SORUMLULUK KOŞUSU'dur.
 
Koşu organizasyonun gerçekleşmesinde destek veren başta İzmir Büyükşehir Belediyesi, Urla Kaymakamlığı ve Urla Belediyesi olmak üzere tüm destekçi ve sponsorlarımıza Urla Eğitim Vakfı olarak teşekkürlerimizi sunarız.
 
Urla Eğitim Vakfı olarak bu organizasyonu gerçekleştirmedeki hedefimiz;
Azimli, çalışkan, başarılı ancak maddi olanakları kısıtlı çocuk ve gençlerimize burs olanağı sağlayarak, geleceklerine bir umut ışığı olmak ve eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamaktır.
 
Değerli katılımcılarımız, sizler «URLA'DA DOĞAYA KOŞ» organizasyonuna katılarak sadece doğanın kucağındaki parkurda keyifle spor yapmakla kalmayacak, koşuya katılmak için yapacağınız minimum 50 TL bağışınız ile bu çocuk ve gençlerimize, dolayısıyla da geleceğimize katkı sağlayacaksınız. Sizlerden ricamız, koşuya kadar geçecek sürede performans olarak koşuya hazırlanırken, aynı zamanda çevrenizden de bağış desteği sağlamak üzere gayret göstermeniz.
 
Vakfımızın mottosu olan “El ele verince yük hafifler, bir el de sen ver” ruhuyla, mümkün olan en fazla öğrenciye burs sağlama hedefini el ele koşarak hep birlikte gerçekleştirebilmek adına organizasyonumuza vereceğiniz destek için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.Bağış Yap

© Copyright 2020 urev.org.tr. Web Designed By: Pro Tasarım,Web Tasarım,Eticaret paketleri,Seo Optimizasyonu,İzmir