Gizlilik ve Güvenlik Politikası


Urla Eğitim Vakfı çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

 

Koşu yarışına katılım kapsamındaki çeşitli formların doldurulması suretiyle katılımcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, TC No, telefon veya e-posta adresleri gibi) Urla'da BirİZ koşusu kapsamında işin doğası gereği toplanmaktadır.

 

Urla Eğitim Vakfı bazı dönemlerde katılımcılara organizasyon bilgileri, yeni organizasyonlar hakkında bilgiler gönderebilir.

 

Web sitemiz üzerinden yapılan katılım sürecinde katılımcılar tarafından organizasyona elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

 

Kredi Kartı Kullanımı

 

Urla Eğitim Vakfı, web sitemizden bağış yapan kredi kartı sahiplerinin bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

Üçüncü Taraf Web Siteleri Ve Uygulamalar

 

Vakıf, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece www.urev.org.tr adresindeki web sitemizin kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

 

İstisnai Haller

 

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Urla Eğitim Vakfı, işbu ‘Gizlilik Politikası’ hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

 

1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik vb. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

 

2. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

 

3. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

 

E-posta Güvenliği

 

Urla Eğitim Vakfı yetkilisine, göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Urla Eğitim Vakfı e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

 

Urla Eğitim Vakfı, işbu «Gizlilik Politikası» hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için www.urev.org.tradresine e-posta gönderebilirsiniz. Urla Eğitim Vakfı’na ait iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 


© Copyright 2020 urev.org.tr. Web Designed By: Pro Tasarım,Web Tasarım,Eticaret paketleri,Seo Optimizasyonu,İzmir