Etkinlikler

İkinci El Dükkan Projesi

Giysiler İYTE Dükkan'a ulaştırıldı.

İkinci El Dükkan Projesi

Sevgili gönüllülerimiz,


İYTE ile ortaklaşa yürüttüğümüz öğrencilere yönelik İkinci El Dükkan projesi için giysi ve aksesuar bağışlarınıza talibiz. Gençlerimize dolaylı maddi destek sağlayacak olan ve  senede iki kere yapılması planlanan giysi toplama kampanyası için sizin ve çevrenizin aşağıdaki özelliklere uyan bağışlarını İkinci El Çalışma Grubumuz değerlendirip İYTE Dükkan'a ulaştıracaktır.

Yer ve zaman kısıtlılığı göz önüne alınarak bağışlarınızı yalnızca belirlenen tarihlerde  teslim etmenizi, giysi ve aksesuar seçimlerinizi gençlerin tercihlerini dikkate alarak yapmanızı önemle rica ederiz. 

Katkınız ve emeğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

İkinci El Çalışma Grubu
.
.
-Giysiler etiketli/etiketsiz yeni veya çok az giyilmiş ve giyildiğini belli etmeyen, tadilat gerektirmeyen, sağlam ve temiz olmalıdır.

-Sadece etek, ceket, gömlek, kot pantalon, mont, palto, kaban, elbise, bluz, sweatshirt, eşofman, şort/bermuda, tişört ve ayakkabı, çanta, fular, atkı, bere, şapka, saat, takı alınacaktır.

-Tercih edilen markalar şunlardır: Zara, Bershka, Pull and Bear, Massimo Dutti, Oysho, Pandora, So Chic, Adidas, Nike, Mavi, Koton, Mudo, Yargıcı, Network, İpekyol, Vakko, Vakkorama, DS Damat, Damat and Tween, De Facto, Sarar, Desa, Hotiç, H&M, Marks and Spencer, Lacoste, GAP, Asics, Sketchers, LC Waikiki,  AVVA, Kiğılı, Colin's, LTB, Derimod, Beymen vb....markalar ile yabancı tasarım moda markaları.

-Giysiler 29 Nisan-19 Mayıs tarihleri arasında kabul edilecektir.

-İletişim: İzmir için Bircem Taş 0 532 600 88 02

Urla için Şebnem Köksal
0 532 3644345

Her durumda UREV 0 534 7979339


Bağış Yap

© Copyright 2020 urev.org.tr. Web Designed By: Pro Tasarım,Web Tasarım,Eticaret paketleri,Seo Optimizasyonu,İzmir